Pokaż galerię Zamknij galerię

HOTEL

Hotel Pugetów jest zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa, między Rynkiem Głównym a tak modnym obecnie Kazimierzem.

Mieści się w małym urokliwym budynku należącym do kompleksu Pałacu Pugetów. Niegdyś mieszkał w nim koniuszy, bowiem Pałac miał swoje stajnie.

W tym niewielkim hotelu są aż cztery rodzaje pokoi: dwa apartamenty, jeden pokój trzyosobowy, jeden pokój dwuosobowy i dwa jednoosobowe. Pokoje są indywidualnie zaaranżowane i urządzone stylowymi meblami. Każdy ma swoją nazwę i charakter.

Pokoje jednoosobowe znakomicie nadają się na pobyty biznesowe. „Daisy von Pless” to uroczy damski buduarek w jasnych niebieskich kolorach. Z kolei „Joseph Conrad” jest pokojem typowo męskim, o klimatach kolonialnych. Słoneczny „Bonaparte” to przestronny pokój dwuosobowy, znakomity na komfortowy pobyt dla dwojga. Kremowy pokój „Ludwik Puget’ wraz z sąsiadującym „Jackiem Pugetem” to oferta dla rodziny z dzieckiem lub trojga przyjaciół podróżujących razem. Dla najbardziej wymagających gości przygotowane zostały dwupokojowe apartamenty. Elegancki „Kwiatkowski” spodoba się osobom lubiącym szlachetną powściągliwość, natomiast romantyczna „Pani Walewska”, w różnych odcieniach czerwieni, da schronienie zakochanym.

Wszystkie pokoje w hotelu są klimatyzowane i mają bezprzewodowy internet. Łazienki - całkowicie nowoczesne – oferują komfort podgrzewanych luster i podłóg. Recepcja i salonik hotelu mieszczą się w zabytkowej piwniczce. Recepcjoniści służą pomocą w zorganizowaniu i uatrakcyjnieniu pobytu. Recepcja pracuje w godzinach 7-22. Śniadanie jest podawane w saloniku w godzinach 7-10:30.

W saloniku można zorganizować małe przyjęcie, obiad weselny lub konferencję do 20 osób.

Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z parkingu przy hotelu za zniżkową opłatą.

* W związku z zabytkowym charakterem obiektu hotel posiada dopuszczalne prawem odstępstwa od wymogów kategoryzacyjnych.  Hotel nie jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych
Odstępstwa od wymagań dla obiektów zabytkowych:
- brak oddzielnego dźwigu towarowo-osobowego,
- mniejsza powierzchnia holu recepcyjnego
Inne wymagania spełnione w wyższym stopniu w zamian za odstępstwa od wymagań w przypadku obiektów zabytkowych:
- podgrzewane podłogi i lustra w łazienkach,
- deska do prasowania i żelazka w każdym pokoju

 

Hotel Pugetów
ul. Starowiślna 15a, 31-038 Kraków, Polska +48 12 432 49 50 hotel.pugetow@donimirski.com
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij