Komnata Trzy Trąby

Już od 290zł /noc

Komnata Trzy Trąby to najmniejsza, mieszcząca się w dolnej cześci zamku komnata. Choć niewielka, ma swój niepowtarzalny charakter. Uroku dodaje okragłe okno poprzez które promienie słońca rozświetlają wnętrze ciepłym blaskiem. Dodatkowym atutem komnaty jest bezpośredni dostęp do zlokalizowanego na półpiętrze, pozostającego do dyspozycji wszystkich Gości saloniku.

 

Komnata Leliwa

Już od 290zł /noc

Komnata Leliwa zwana jest także komnatą nowożeńców, gdyż bardzo często to właśnie w niej, przy okazji organizowanych w Zamku przyjęć, przebywają Państwo Młodzi. Wychodzące na trzy strony świata okna sprawiają, że jest to bardzo jasny i przestronny pokój, który w chłodne wieczory oświetla ogień kominka.

Komnata Syrokomla

Już od 290zł /noc

Trzecia z zamkowych komnat to Syrokomla. Szafirowy kolor ścian, mięsiste bordowe zasłony, stylowy kominek oraz pięknie obite skórą fotele stwarzają bardzo ciepłą, romantyczną i pełną spokoju atmosferę. Z piętra, na którym znajduje się komnata, jest najdogodniejszy dostęp do biegnących bezpośrednio nad dziedzińcem krużganków.

Apartament Brochwicz

Już od 340zł /noc

Komnata Brochwicz zlokalizowana jest na samym szczycie wieży, co czyni ją najbardziej widokowym ze wszystkich pokoi. Ten dwupoziomowy apartament wyposażony jest w łoże małżeńskie na dolnym poziomie oraz dwa pojedyńcze łóżka na obszernej antresoli .To doskonała propozycja dla kilkuosobowej rodziny bądź osób lubiących przestronne wnętrza.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij