Przejdź do treści strony

Wybierz date Wybierz date

Aktualności

Większe portfolio Donimirski Boutique Hotels

2014-11-18

W lipcu br. sieć Donimirski Boutique Hotels objęła swoją pieczą działalność Hotelu Pod Białym Orłem w Krakowie.

więcej »

Pokoje

Komnata Trzy Trąby

Komnata Trzy Trąby

Komnata Trzy Trąby to najmniejsza, mieszcząca się w dolnej cześci zamku komnata. Choć niewielka, ma swój niepowtarzalny charakter. Uroku dodaje okragłe okno poprzez które promienie słońca rozświetlają wnętrze ciepłym blaskiem. Dodatkowym atutem komnaty jest bezpośredni dostęp do zlokalizowanego na półpiętrze, pozostającego do dyspozycji wszystkich Gości saloniku.

 

czytaj więcej »

Komnata Leliwa

Komnata Leliwa

Komnata Leliwa zwana jest także komnatą nowożeńców, gdyż bardzo często to właśnie w niej, przy okazji organizowanych w Zamku przyjęć, przebywają Państwo Młodzi. Wychodzące na trzy strony świata okna sprawiają, że jest to bardzo jasny i przestronny pokój, który w chłodne wieczory oświetla ogień kominka.

czytaj więcej »

Komnata Syrokomla

Komnata Syrokomla

Trzecia z zamkowych komnat to Syrokomla. Szafirowy kolor ścian, mięsiste bordowe zasłony, stylowy kominek oraz pięknie obite skórą fotele stwarzają bardzo ciepłą, romantyczną i pełną spokoju atmosferę. Z piętra, na którym znajduje się komnata, jest najdogodniejszy dostęp do biegnących bezpośrednio nad dziedzińcem krużganków.

czytaj więcej »

Apartament Brochwicz

Apartament Brochwicz

Komnata Brochwicz zlokalizowana jest na samym szczycie wieży, co czyni ją najbardziej widokowym ze wszystkich pokoi. Ten dwupoziomowy apartament wyposażony jest w łoże małżeńskie na dolnym poziomie oraz dwa pojedyńcze łóżka na obszernej antresoli .To doskonała propozycja dla kilkuosobowej rodziny bądź osób lubiących przestronne wnętrza.

czytaj więcej »

Hotel Kościuszko

ul. Papiernicza 3
31-221 Kraków, Polska
tel. +48 12 614 14 41
fax: +48 12 378 99 31
e-mail:
kosciuszko@donimirski.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij