Hotel Kościuszko

Hotel Kościuszko

Pokój dwuosobowy standard

Hotel Kościuszko - Pokoje - Pokój dwuosobowy standard
Pokój dla dwóch osób składający się z pokoju głównego połączonego z przedsionkiem oraz łazienki z prysznicem lub wanną. Każdy pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor oraz minibar. W pokoju może być jedno dwuosobowe łóżko lub dwa łóżka jednoosobowe. Zapewniono też sejf na kosztowności. W łazience są podstawowe kosmetyki oraz suszarka do włosów. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju w wybranej aranżacji po wcześniejszym potwierdzeniu z recepcją.
Hotel Kościuszko - Pokoje - Pokój dwuosobowy standard
Pokój dwuosobowy standard
Hotel Kościuszko - Pokoje - Pokój dwuosobowy deluxe
Pokój dwuosobowy deluxe
Hotel Kościuszko - Pokoje - Apartament
Apartament
Hotel Kościuszko - Pokoje - Pokój jednoosobowy standard
Pokój jednoosobowy standard

Przyjęcia okolicznościowe

Hotel Kościuszko - Przyjęcia okolicznościowe
Restauracja Kościuszko to idealne miejsce na celebrowanie ważnych momentów w życiu. Organizujemy dla Państwa przyjęcia weselne, komunijne, chrzestne, jubileusze oraz spotkania biznesowe. Każdą propozycję przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do oczekiwań Gości. Służymy radą przy ustalaniu menu, wyborze odpowiednich win oraz wszelkich detali uroczystości. Organizatorom przyjęć dla minimum 15 osób oferujemy bezpłatny nocleg dla dwóch osób na 1 dobę w apartamencie lub pokoju deluxe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu dedykowanym na przyjęcia okolicznościowe.

Historia

Hotel Kościuszko - Historia
Ponad dwieście lat temu Dworek Białoprądnicki i otaczające go zabudowania, w tym Dwór Kościuszko, należące do biskupa krakowskiego znajdowały się poza Krakowem, w miejscowości Prądnik. Właśnie tutaj gromadziło się wojsko powstańcze przed bitwą pod Racławicami, a Tadeusz Kościuszko spędził noc w budynku nazywanym „Zajazd Kościuszkowski”. Bitwa pod Racławicami okazała się zwycięską, a obraz Matejki upamiętniający to wydarzenia, znajduje się w muzeum w Sukiennicach na Rynku Głównym w Krakowie.

Park im. Tadeusza Kościuszki

Hotel Kościuszko - Atrakcje -  Park im. Tadeusza Kościuszki
Hotel Kościuszko znajduje się w bliskim sąsiedztwie kompleksu pałacowo-parkowego Dworek Białoprądnicki, z rozległym parkiem, placami zabaw dla dzieci, urokliwymi alejkami dla spacerujących. W pobliżu znajduje się klub sportowy Clepardia i odkryty basen. Przez park przepływa rzeka Białucha.

Zamek Korzkiew

Hotel Kościuszko - Uczta
Zapraszamy na pobyt całodobowy grupy nie większe niż 10 osób, a większe grupy na okolicznościowe przyjęcia na zamku w małej miejscowości na ustroniu tuż pod Krakowem. Zamek Korzkiew oferuje całorocznie dostępną rezydencję mieszkalną oraz zaprasza amatorów kameralnych kolacji w średniowiecznych salach! Zamek Korzkiew – niegdyś miejsce pełne barwnych biesiad i dźwięku turniejów rycerskich dziś zaprasza każdego w swoje XIV-wieczne progi. Rezerwacja i wynajem rezydencji mieszkalnej: zanocuj@zamek.com.pl. Rezerwacja “Kolacji na Zamku” lub rezerwacja sali: kolacjanazamku@zamek.com.pl

Album

Przedstawiamy Państwu katalog prezentujący jeszcze więcej informacji dotyczących Hotelu Kościuszko. Mamy nadzieję, że znajda w nim Państwo wszystkie potrzebne informacje. Zachęcamy do czytania!

Hotel Kościuszko - Album